Proste oprogramowanie do konfigurowania

Klienci od lat polegają na naszym oprogramowaniu „devolo Cockpit”. Za tą nazwą kryje się proste narzędzie, dzięki któremu urządzenia Powerline w domu mogą być administrowane i konfigurowane bez dogłębnej wiedzy.

Dzięki pytaniom regularnie zadawanych naszym klientom wiemy, że nie tylko zaawansowani użytkownicy technologii Powerline, ale również ci, którzy dopiero zaczynają z nią pracować, pragną nadzorować i optymalizować swoją sieć Powerline za pomocą narzędzia programowego. Z przyjemnością spełniliśmy to życzenie dzięki „devolo Cockpit”: to narzędzie łączy w sobie funkcjonalność dotychczas oferowanych programów i uzupełnia je, tworząc kompleksową konsolę sterującą.

Program informuje o szybkości połączenia wszystkich adapterów w sieci. W ten sposób można natychmiast zobaczyć, jaka jest przykładowo przepływność danych pomiędzy gabinetem a pokojem mieszkalnym. Jeśli są dostępne nowe aktualizacje oprogramowania układowego adapterów Powerline, możliwa jest aktualizacja bezpośrednio poprzez sieć. Oprócz wskazań statusu, oprogramowanie „devolo Cockpit” zapewnia również kontrolę nad szyfrowaniem i konfigurowaniem. Kreator oprogramowania zawiera również wskazówki dotyczące optymalizacji szybkości przesyłania danych w sieci domowej Powerline.

devolo Cockpit - tak to działa