Szczegółowe informacje o produkcie

Więcej sieci WiFi w mgnieniu oka! WiFi Repeater ac od devolo zwiększa zasięg sieci WiFi w ciągu kilku minut. Od teraz możesz surfować po Internecie z prędkością transferu do 1,2 gigabita. Wreszcie jest wzmocnienie sieci WiFi – i to bez czasochłonnej instalacji!

 

Wzmacniacz WiFi skonfigurujesz w zaledwie kilku krokach, a dzięki zintegrowanemu wskaźnikowi siły sygnału łatwo znajdziesz dogodne miejsce jego postawienia. Użyj WiFi Booster, aby znacznie zwiększyć zasięg sieci WiFi lub zwyczajnie by skonfigurować zupełnie nowy punkt dostępu. Z devolo WiFi Repeater ac, możesz w pełni wykorzystać możliwości swojej sieci Wi-Fi. Dodatkowo adapter wyposażony jest w najszybszy standard Wi-Fi ac. 

Surfuj, rozmawiaj i przesyłaj strumieniowo z prędkością do 1200 Mbit/s

Ciesz się wideoczatem, surfowaniem po Internecie, oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki bez zakłóceń i irytujących przerw.

Zalety w skrócie

 • Od razu więcej sieci WiFi ac w całym mieszkaniu, aby surfować, oglądać filmy i rozmawiać.
 • Większy zasięg WiFi ac w ciągu kilku minut.
 • Dzięki WiFi ac przepływność danych nawet do 1200 Mbit/s zapewnia maksymalną prędkość.
 • Zintegrowane złącze Gigabit LAN dla telewizorów Smart TV, komputerów, konsoli, odtwarzaczy multimedialnych itd.
 • Proste konfigurowanie przez WPS, komputer, notebook, tablet lub smartfon.
 • Bezpłatna aplikacja devolo WiFi pozwalająca na optymalne umieszczenie.
 • Praktyczny diodowy wskaźnik natężenia sygnału.
 • Kompaktowa, elegancka budowa – umożliwia wszechstronne umieszczenie w całym mieszkaniu.
 • Urządzenie kompatybilne ze standardami WiFi ac/n/g/b/a.
 • Alternatywna funkcja jako punkt dostępu, dla utworzenia nowej sieci WiFi ac.
 • 3 lata gwarancji.

Optymalne umiejscowienie dzięki wskaźnikowi LED siły sygnału

WiFi Repeater ac od devolo to elastyczne połączenie WiFi ac i Gigabit Ethernet. Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej sieci domowej, wzmacniacz WiFi jest wyposażony w poręczny wskaźnik LED siły sygnału. 5-poziomowy wyświetlacz pomaga w szybkim znalezieniu optymalnego miejsca ustawienia repeatera.

 

 Korzystaj ze stabilnej i bezusterkowej transmisji sygnału nawet w pomieszczeniach, w których wcześniej nie było zasięgu. Dzięki zintegrowanej funkcji dual-band (2,4 + 5 GHz), WiFi Repeater osiąga najwyższe prędkości przesyłu danych do 1200 Mbit/s. 

 

Dodatkowym wsparciem przy szukaniu miejsca ustawienia jest bezpłatna aplikacja WiFi firmy devolo. Aplikacja automatycznie określa optymalne gniazdko do podłączenia repeatera, dzięki czemu wystarczy podłączyć wzmacniacz WiFi i od razu rozpocząć surfowanie. Wskaźnik LED pokazuje na bieżąco siłę sygnału, dzięki czemu można w razie potrzeby można zmienić położenie urządzenia.

WiFi Repeater ac doskonale nadaje się do następujących urządzeń końcowych:
 • Smartfon
 • Tablet
 • Laptop

Obsługiwane systemy operacyjne:
 • od Windows 7
 • od Mac OS X 10.6
 • od Ubuntu - Linux 14.04

Zakres dostawy
 • 1x devolo WiFi Repeater ac (H/L/P: 59 x 91 x 38 mm)
 • 1x instrukcja instalacji

Support / FAQ

Mój adapter Powerline silnie się nagrzewa. Czy z tego względu powinno się go codziennie wyciągać z gniazdka po użyciu?

Zasadniczo urządzenia te mogą się odczuwalnie nagrzewać z powodu swojej mocy i kompaktowej konstrukcji. Nie jest to szkodliwe ani nie prowadzi do wyższego poboru prądu.

Jakie są warunki korzystania z technologii Powerline? Gdzie leżą ograniczenia?

Nasze rozwiązania Powerline działają w całej sieci elektroenergetycznej domu lub mieszkania, niezależnie od tego, czy jest to stare czy nowe budownictwo. Jednakże musi to być oczywiście spójna sieć przewodów, ponadto należy zapewnić, aby długości przewodów nie przekraczały 300 metrów. Różne fazy nie stanowią tutaj problemu. Liczniki energii elektrycznej silnie tłumią sygnał, ale nie blokują go we wszystkich przypadkach.

Jakie urządzenia obsługujące sieć Wi-Fi można połączyć z adapterami devolo dLAN WiFi?

Zasadniczo do adapterów dLAN-WiFi można podłączyć wszystkie popularne urządzenia mobilne wyposażone w moduł Wi-Fi, tworząc w ten sposób szybkie bezprzewodowe połączenie z Internetem i siecią domową. Należą do nich smartfony, takie jak Samsung Galaxy lub Apple iPhone, tablety, takie jak Apple iPad i notebooki. Również odpowiednio wyposażona elektronika użytkowa może być błyskawicznie podłączona do sieci - na przykład telewizor Smart TV lub radio internetowe.

Czy można równocześnie korzystać z sieci Wi-Fi i wbudowanego portu LAN?

Tak, nie ma ograniczeń korzystania z Wi-Fi i portu LAN w tym samym czasie.

Czy jest możliwe korzystanie z bezprzewodowego internetu poprzez sieć Wi-Fi Powerline plus w ogrodzie?

Nowe adaptery dLAN® WiFi Outdoor, dzięki obudowie odpornej na wodę i upał (do 40°C) można instalować również w ogrodzie. Natomiast pozostałe adaptery dLAN® WiFi są przeznaczone wyłącznie do użytkowania w pomieszczeniach wewnętrznych. Jednak dzięki gniazdku w pobliżu okna zasięg sieci Wi-Fi można również rozszerzyć również na ogród, balkon lub taras.

W jakich systemach operacyjnych działają adaptery devolo?

Adaptery devolo pracują niezależnie od systemu operacyjnego i działają ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi przesyłającymi dane z wykorzystaniem protokołu internetowego. Ponadto opcjonalne dodatkowe oprogramowanie jest dostępne do wszystkich najczęściej spotykanych systemów operacyjnych.

Do pobrania