Nowa aplikacja do magicznej sieci domowej

Podobnie jak sieć Magic, nowa aplikacja devolo Home Network również jest magiczna. Z jej pomocą można fantastycznie łatwo i szybko zainstalować na przykład adaptery Wi-Fi Magic i sterować nimi. Bez względu na to, gdzie jesteś w domu: wszystkie adaptery są widoczne od razu. Listę produktów kompatybilnych z aplikacją Home Network znajdziesz tutaj.

Obserwuj prędkości transmisji poszczególnych adapterów i skonfiguruj swoją sieć domową kilkoma kliknięciami, niezwykle łatwo, zgodnie z własnymi potrzebami. Praktyczny dostęp dla gości można skonfigurować tak samo łatwo, jak sterowanie czasowe w sieci domowej. Ponadto w instalacji sieci Magic pomaga krok po kroku inteligentny kreator.

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację Home Network bezpośrednio na swoje urządzenie mobilne.

Nadaje się do

wszystkie produkty Magic

 

wszystkie produkty Mesh

 

następujących produktów Repeater:

 

następujących produktów dLAN:

 

  • dLAN 1200+ WiFi ac
  • dLAN 550+ WiFi
  • dLAN 550 WiFi
  • dLAN WiFi Outdoor

Bajecznie nieskomplikowane

Steruj swoją siecią Wi-Fi jak czarodziejską różdżką. Intuicyjnie, szybko i bajecznie bez komplikacji

Magiczne funkcje i innowacje aplikacji devolo Home Network

Magicznie szybki przegląd sieci

 

Zachowaj podgląd! Dzięki nowej aplikacji devolo Home Network można sprawdzić na pierwszy rzut oka, jakie adaptery Magic znajdują się w sieci domowej. A ponieważ do każdego adaptera można przypisać indywidualną nazwę, możesz w magiczny sposób śledzić wiele urządzeń! A co najlepsze: nowa aplikacja devolo Home Network jest fantastycznie prosta w użyciu i nie wymaga rejestracji. Zacznij działać od razu!

Inteligentny kreator instalacji

 

Żadnej skomplikowanej instrukcji! Żadnych denerwujących prób! Inteligentny kreator instalacji w nowej aplikacji devolo Home Network pomoże Ci skonfigurować domową sieć krok po kroku. Dzięki jego praktycznym wskazówkom i propozycjom rozwiązań, będziesz w stanie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uniknąć drobnych potknięć. Jest on również dostępny w celu zapewnienia doradztwa i pomocy w zakresie modernizacji sieci Magic. Integracja nowych adapterów z domową siecią Wi-Fi jest magicznie szybka i fantastycznie łatwa dzięki inteligentnemu kreatorowi instalacji.

Fantastyczne możliwości konfigurowania

 

Trzymaj lejce w dłoni! To Ty decydujesz, kto ma dostęp do Twojej sieci domowej i co może zobaczyć. Wystarczy kilka kliknięć, aby skonfigurować np. praktyczny dostęp dla gości. Dzięki temu Twoi goście będą surfować po Internecie fantastycznie szybko, a ważne dokumenty i zdjęcia pozostaną chronione. Ponadto za pomocą nowej aplikacji devolo Home Network można łatwo wyłączyć i ponownie włączyć sieć domową w sposób kontrolowany czasowo. Fantastycznie intuicyjnie i w pełni zgodnie z Twoimi życzeniami!

Intuicyjnie. Łatwo. Bezpłatnie. Pobierz teraz!

Z najlepszą siecią na starcie! Fantastycznie indywidualnie i bajecznie prosto. Nowa aplikacja devolo Home Network umożliwia to, co do tej pory było zarezerwowane dla ekspertów - każdemu, w dowolnej chwili. Wystarczy pobrać i uruchomić. Jest ona dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym zarówno iOS, jak i Android.