Szczegółowe informacje o produkcie

Whole Home WiFi bez ograniczeń – taki jest właśnie devolo Magic 1 WiFi. Surfuj po Internecie w całym domu, z nieprawdopodobną prędkością 1200 Mbit/s. Stwórz komfortowe warunki pracy w domowym biurze i pracuj gdziekolwiek chcesz, bezpiecznie i stabilnie. Ciesz się komfortowym strumieniowaniem HD z tabletu, bez „lagów” i zacięć. Graj online na smartfonie z oszałamiającą prędkością.

 

kup tutaj

devolo Magic: WiFi w całym domu

Witamy w fantastycznym świecie devolo Magic. Magia jest w powietrzu, ponieważ devolo Magic zamienia Twój dom w futurystyczną świątynię multimediów, która jest gotowa na pojutrze. Wprowadź świat do swojego domu i przeżyj magiczne chwile.

Magic 1 WiFi idealnie nadaje się do następujących zastosowań

Home-Office

Latem pracuj na balkonie, zimą w salonie, rano w kuchni, a wieczorem na poddaszu. Dzięki devolo Magic 1 WiFi, Twoje stanowisko pracy może być wszędzie tam gdzie Ty, niezawodnie i bezpiecznie. Na tablecie, smartfonie, laptopie lub komputerze PC.

Strumieniowanie HD

Oglądaj najnowsze hity filmowe na tablecie, gdy Twoja córka surfuje po Internecie albo Twój współlokator gra online – magia czyni cuda. Oglądaj filmy w najlepszej jakości HD, bez irytujących zacięć. Po prostu usiądź wygodnie i ciesz się!

Surfowanie po Internecie w całym domu

Doprowadź Internet do każdego zakamarka domu. Magiczny wzmacniacz WLAN od devolo zapewnia możliwość nieograniczonego surfowania i strumieniowanie od kącika warsztatowego w piwnicy po szopę w ogrodzie. W kilku pomieszczeniach jednocześnie, fantastycznie stabilnie i z bajeczną prędkością 1200 Mbit/s.

Zalety w skrócie

 • Niezawodna sieć WLAN z prędkością do 1200 Mbit/s: z gniazdka, w każdym pomieszczeniu.
 • Stabilnie silny zasięg dzięki technologii mesh: serfuj bez problemów w całym domu.
 • Łączy wszystkie urządzenia: podłącz swoje urządzenia stacjonarne, takie jak Smart-TV, konsola czy komputer przez dwa gniazda LAN.
 • Wszystko przemyślane: dzięki wbudowanemu gniazdku elektrycznemu z zabezpieczeniem przed dziećmi możliwość podłączania urządzeń do sieci elektrycznej nie zostanie utracona.
 • Dostarcza sieć w dotychczas niedostępne miejsca: pokonuje odległości do 400 metrów. Od piwnicy, przez strych, aż po garaż - po prostu wszędzie w Twoim domu.
 • (Dodatkowy adapter) Plug & Play: po prostu podłącz go do gniazdka - w okamgnieniu adapter połączy się za naciśnięciem przycisku z Twoją siecią i będzie natychmiast gotów do pracy.
 • (Zestaw startowy & Multiroom) Plug & Play: po prostu podłącz je do gniazdka - w okamgnieniu adaptery połączą się ze sobą i będą natychmiast gotowe do pracy.
 • Zaawansowana technologia z Niemiec: devolo rozwija od 2002 r. wyznaczające standardy produkty dla milionów klientów na całym świecie – wyróżnione ponad 400 nagrodami.
 • Aplikacja devolo Home Network: konfiguracja, rozszerzanie, dostosowywanie, kontrola – intuicyjna aplikacja devolo Home Network do sterowania adapterami devolo Magic.
 • Nasza obietnica: 3 lata gwarancji.

Innowacyjna technologia

Magiczna technologia Powerline w połączeniu ze wzmacniaczem WLAN na najwyższym poziomie – to właśnie devolo Magic 1 WiFi. WLAN-ac urzeczywistnia niesamowite prędkości do 1200 Mbit/s, cudownie stabilne dzięki Mesh-WLAN.

 

Podłącz swój komputer, konsolę do gier lub odbiornik w fantastycznie prosty sposób dzięki adapterom Magic od devolo. Dzięki zintegrowanemu gniazdku z zabezpieczeniem przed dziećmi wszystkie składniki zestawu są zawsze pod ręką, nie musisz się też martwić o kompatybilność. devolo Magic 1 WiFi możesz łączyć z dowolnymi routerami i bez problemu obsłuży równoległe sieci dLAN.

 

Surfuj w Internecie i słuchaj muzyki gdziekolwiek jesteś, od zacisznej piwnicy po romantyczny taras dachowy z widokiem na gwiazdy. Bezpieczna i niezawodna praca z wysyłaniem danych bez ograniczeń. Oglądaj najnowsze seriale w jakości HD – na tablecie, odbiorniku Smart-TV lub komputerze PC. Magia, dzięki której marzenia stają się rzeczywistością!

Magic 1 WiFi doskonale nadaje się do następujących urządzeń końcowych:
 • Pamięć sieciowa
 • Scanner
 • Komputer
 • Konsola do gier
 • Smartfon
 • Tablet
 • Smart TV
 • Laptop

Obsługiwane systemy operacyjne
 • od Windows 7
 • od Mac OS X 10.9
 • od Ubuntu - Linux 14.04

Zakres dostawy

Pojedynczy adapter
 • 1x devolo MAGIC 1 WiFi 
 • 1x instrukcja instalacji

Zestaw startowy
 • 1x devolo MAGIC 1 LAN 
 • 1x devolo MAGIC 1 WiFi 
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet (2m)

Zestaw multiroom
 • 1x devolo MAGIC 1 LAN 
 • 2x devolo MAGIC 1 WiFi 
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet  (2m)

Support / FAQ

Jakiego oprogramowania mogę używać do konfigurowania i zarządzania adapterami Magic?

Adapterami Magic można zarządzać zarówno za pomocą aplikacji devolo Home Network (na smartfon), jak i oprogramowania devolo Cockpit (na komputer).

Czy urządzenia Magic obsługują również starsze urządzenia dLAN?

Urządzenia dLAN nie są obsługiwane przez nową generację technologii, dlatego nie ma pomiędzy nimi kompatybilności.

Jak można instalować urządzenia Magic?

Urządzenia łączą się ze sobą automatycznie; nie trzeba niczego robić.

Czy moja domowa sieć, składająca się z urządzeń Magic, jest automatycznie zabezpieczona po zainstalowaniu jej po raz pierwszy?

Tak. Wszystkie adaptery Magic współpracują ze sobą bezpiecznie i w sposób szyfrowany.

Jak mogę zmienić hasło do mojej domowej sieci?

Umożliwia to aplikacja albo oprogramowanie Cockpit.

Czy dodatkowe adaptery Magic również instalują się automatycznie?

Nie. Nowe urządzenie należy dodać do jednego z wcześniej zainstalowanych urządzeń, naciskając przycisk. W tym celu wybierz najpierw adapter w istniejącej sieci, a następnie naciśnij przycisk szyfrowania nowego adaptera.

Z jakim sprzętem są kompatybilne urządzenia Magic?

Urządzenia Magic są kompatybilne ze wszystkimi routerami oraz produktami z certyfikatem forum HomeGrid. Urządzenia Magic z funkcją Wi-Fi współpracują ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi sieć Wi-Fi (smartfon, tablet itp.).

Mój adapter Powerline silnie się nagrzewa. Czy z tego względu powinno się go codziennie wyciągać z gniazdka po użyciu?

Zasadniczo urządzenia te mogą się odczuwalnie nagrzewać z powodu swojej mocy i kompaktowej konstrukcji. Nie jest to szkodliwe ani nie prowadzi do wyższego poboru prądu.

Czy adaptery Magic w różnych klasach prędkości (200, 500, 550, 650, 1000, 1200) są kompatybilne?

Tak, produkty devolo dLAN w różnych klasach prędkości są ze sobą w pełni kompatybilne.
Jedynym wyjątkiem są stare urządzenia o prędkościach 14 i 85 Mbit/s. Niestety, nie są one kompatybilne z dzisiejszymi produktami.
Z przyczyn technicznych urządzenia devolo serii Magic nie są kompatybilne z urządzeniami dLAN.
W sieci o mieszanej prędkości każdy adapter łączy się z każdym innym adapterem z najwyższą możliwą prędkością (niezależnie od innych adapterów w sieci). Na przykład w sieci składającej się z jednego adaptera 500 Mbit/s i dwóch adapterów 1200 Mbit/s, adapter 500 Mbit/s łączy się z adapterami 1200 Mbit/s z prędkością 500 Mbit/s. W tym samym czasie adaptery 1200 Mbit/s łączą się ze sobą z pełną prędkością 1200 Mbit/s.

Czy mogę używać produktów devolo również w listwach zasilających?

W niektórych przypadkach listwy zasilające, zwłaszcza te z wbudowanym przełącznikiem i zabezpieczeniem przepięciowym, mogą prowadzić do spadku wydajności. Aby uzyskać optymalne połączenie, zaleca się stosowanie urządzeń devolo ze zintegrowanym gniazdem i podłączenie listwy zasilającej do adaptera.

Czy mogę używać produktów devolo, mimo że mam w domu różne obwody zasilania?

Tak, produkty devolo działają również z wieloma obwodami (fazami) w domu. Modyfikacje sieci energetycznej, takie jak zamontowanie obwodu do sprzęgania faz, nie są konieczne.

Jakie są warunki korzystania z technologii Powerline? Gdzie leżą ograniczenia?

Nasze rozwiązania Powerline działają w całej sieci elektroenergetycznej domu lub mieszkania, niezależnie od tego, czy jest to stare czy nowe budownictwo. Jednakże musi to być oczywiście spójna sieć przewodów, ponadto należy zapewnić, aby długości przewodów nie przekraczały 300 metrów. Różne fazy nie stanowią tutaj problemu. Liczniki energii elektrycznej silnie tłumią sygnał, ale nie blokują go we wszystkich przypadkach.

Jakie urządzenia obsługujące sieć Wi-Fi można połączyć z adapterami devolo dLAN WiFi?

Zasadniczo do adapterów dLAN-WiFi można podłączyć wszystkie popularne urządzenia mobilne wyposażone w moduł Wi-Fi, tworząc w ten sposób szybkie bezprzewodowe połączenie z Internetem i siecią domową. Należą do nich smartfony, takie jak Samsung Galaxy lub Apple iPhone, tablety, takie jak Apple iPad i notebooki. Również odpowiednio wyposażona elektronika użytkowa może być błyskawicznie podłączona do sieci - na przykład telewizor Smart TV lub radio internetowe.

Czy można równocześnie korzystać z sieci Wi-Fi i wbudowanego portu LAN?

Tak, nie ma ograniczeń korzystania z Wi-Fi i portu LAN w tym samym czasie.

Czy jest możliwe korzystanie z bezprzewodowego internetu poprzez sieć Wi-Fi Powerline plus w ogrodzie?

Nowe adaptery dLAN® WiFi Outdoor, dzięki obudowie odpornej na wodę i upał (do 40°C) można instalować również w ogrodzie. Natomiast pozostałe adaptery dLAN® WiFi są przeznaczone wyłącznie do użytkowania w pomieszczeniach wewnętrznych. Jednak dzięki gniazdku w pobliżu okna zasięg sieci Wi-Fi można również rozszerzyć również na ogród, balkon lub taras.

W jakich systemach operacyjnych działają adaptery devolo?

Adaptery devolo pracują niezależnie od systemu operacyjnego i działają ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi przesyłającymi dane z wykorzystaniem protokołu internetowego. Ponadto opcjonalne dodatkowe oprogramowanie jest dostępne do wszystkich najczęściej spotykanych systemów operacyjnych.

Intuicyjnie. Łatwo. Bezpłatnie. Pobierz teraz!

Z najlepszą siecią na starcie! Fantastycznie indywidualnie i bajecznie prosto. Nowa aplikacja devolo Home Network umożliwia to, co do tej pory było zarezerwowane dla ekspertów - każdemu, w dowolnej chwili. Wystarczy pobrać i uruchomić. Jest ona dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym zarówno iOS, jak i Android.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devolo.dlan2https://itunes.apple.com/pl/app/home-network/id1377542036

Do pobrania