Sieć Wi-Fi typu mesh: Nieograniczone połączenie w domu

Ciesz się stabilnymi i mocnymi połączeniami, jak nigdy dotąd, w dowolnym miejscu w domu, dzięki technologii mesh w sieci Wi-Fi. Jak to możliwe? Dzięki nowoczesnej sieci Wi-Fi typu mesh i innowacyjnej technologii Powerline wszystkie adaptery Magic łączą się w spójną sieć, zapewniając najsilniejsze, płynnie działające połączenie z Internetem w dowolnym miejscu. Wszystkie urządzenia, niezależnie od ich liczby, korzystają z tej samej nazwy i hasła sieci Wi-Fi. Dzięki temu masz zawsze automatyczne połączenie z najsilniejszym punktem dostępu Wi-Fi i możesz swobodnie poruszać się po domu. A co najlepsze: zawsze odbierasz najsilniejszy sygnał Wi-Fi - dla multimedialnej przyjemności w ekstraklasie - bez zacięć, bez przerw!

Bez zalet struktury mesh

W wielu mieszkaniach i domach routery osiągają granice swoich możliwości. Rezultat: sieć Wi-Fi z mankamentami oraz słabe połączenie.

Z zaletami struktury mesh

Dzięki sieci mesh możesz cieszyć się bezproblemowym i silnym połączeniem Wi-Fi w każdym miejscu w domu.

Jakie urządzenia końcowe korzystają z sieci mesh?

Smart TV

Chcesz korzystać z telewizora Smart TV przez Wi-Fi? Struktura mesh zapewnia płynne i niezakłócone odtwarzanie strumieniowe!

Mobilne urządzenia końcow

Dzięki funkcji roamingu urządzenie końcowe loguje się do punktu dostępowego znajdującego się najbliżej aktualnie używanego pomieszczenia.

Urządzenia końcowe audio

Urządzenia końcowe audio, takie jak radia DAB, mają stabilną transmisję danych, gdy jednocześnie używanych jest wiele odbiorników.

Mann und Frau im Wohnzimmer am Streamen

Asystenci głosowi

Dzięki komfortowej strukturze mesh już wkrótce będzie można kontrolować swój dom w dowolnym miejscu i czasie bez przerw w łączności.

W pełni nowe i zoptymalizowane funkcje Wi-Fi

Wszystkie adaptery Wi-Fi z serii devolo Magic oferują strukturę mesh sieci Wi-Fi. Obejmuje ona całkowicie nowe oraz zoptymalizowane funkcje Wi-Fi. Dzięki funkcji „Fast Roaming” wszyscy klienci sieci Wi-Fi, na przykład smartfony czy tablety, są stale połączeni z najsilniejszym punktem dostępu Wi-Fi. Jest to szczególnie ważne, gdy użytkownicy poruszają się po domu ze swoimi urządzeniami przenośnymi. „Config Sync” umożliwia łatwe przesyłanie danych konfiguracyjnych sieci Wi-Fi routera do wszystkich punktów dostępu Wi-Fi (Single SSID).
 

Ponadto dzięki nowej funkcji Airtime Fairness szybsi klienci sieci Wi-Fi są traktowani priorytetowo. Starsze urządzenia, które wymagają dużo czasu na przykład na pobranie, nie spowalniają już sieci Wi-Fi. Zintegrowana funkcja sterowania pasmem zapewnia automatyczne przydzielanie klientom sieci Wi-Fi najlepszego kanału radiowego oraz optymalnej częstotliwości.  Wszystkie funkcje sieci mesh są dzięki devolo Magic automatycznie dostępne dla użytkowników.

 

Integruje wszystkich


Sieć Wi-Fi typu mesh łączy wszystkie adaptery devolo Magic, tworząc bezproblemową sieć - dla wspaniałych połączeń z Internetem,

w każdym pokoju, na balkonie i w ogrodzie.

W ten sposób streaming, gry,

domowe biuro czy wirtualna rzeczywistość  stają się dzięki

adapterom devolo Magic WiFi po prostu przyjemniejsze!

Fantastyczna wydajność


Jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, sieć Wi-Fi typu mesh łączy wszystkie adaptery devolo Magic w spójną sieć, bezproblemowo zapewniając najsilniejsze połączenie z Internetem w dowolnym miejscu w Twoim domu.

Wi-Fi w standardzie ac oraz potężna technologia powerline zapewniają fantastyczną maksymalną prędkość do 2400 Mbit/s.

Mann trainiert auf der Matte während er auf dem Tablet schaut

Technologia

 • Bezproblemowa, niezawodna i szybka sieć Wi-Fi i Internet w każdym miejscu w domu dzięki strukturze mesh i technologii powerline.
 • Gotowość w każdej chwili dzięki Airtime Fairness: szybsze urządzenia mają pierwszeństwo w sieci.
 • Inteligentna łączność dzięki funkcji sterowania pasmem: najlepsze wykorzystanie dostępnych częstotliwości i kanałów.
 • Bezproblemowy odbiór dzięki roamingowi: podłączenie z najsilniejszym punktem dostępu W-Fi w mgnieniu oka

Jakich produktów należy użyć, aby uzyskać efekt sieci mesh?

devolo Magic 2 WiFi 6

 • O 50% lepsza wydajność sieci Wi-Fi od każdego adaptera WiFi 5 PLC: nawet 1800 Mb/s!
 • Wyjątkowa moc dla wielu użytkowników: sieć mesh Wi-Fi dla wszystkich – równocześnie i w całym domu!
 • Sygnał internetowy jest przekazywany przewodami energetycznymi przez sufity i ściany do każdego pomieszczenia.

devolo Magic 2 WiFi next

 • Najszybszy na świecie adapter Powerline.
 • Prędkość przesyłania do 2400 Mbit/s z innowacyjną technologią G.hn.
 • Dwa gigabitowe porty LAN do urządzeń stacjonarnych, takich jak telewizory Smart TV, konsole do gier czy komputery PC.

devolo Magic 1 WiFi mini

 • Wyjątkowo kompaktowy zestaw startowy z przyszłościową technologią G.hn, sygnał internetowy w całym domu
 • Użyj kompaktowego adaptera o prędkości 1200 Mbit/s przez linię energetyczną i 300 Mbit/s dla lepszego zasięgu sieci Wi-Fi do przesyłania strumieniowego i surfowania
 • Najlepsze połączenie w podstawowej cenie: nowa sieć Wi-Fi typu mesh jest połączona ze technologią pioniera rozwiązań Powerline.