Repeater dla każdego, kto chce w szybki i prosty sposób wzmocnić swoją sieć Wi-Fi

  • Większy zasięg dla Twojej sieci Wi-Fi w prosty sposób
  • Większa wydajność dzięki standardowi Wi-Fi 6
  • Prędkość transmisji do 3000 Mb/s
  • Nadaje się do wszystkich urządzeń i aplikacji
  • Kompatybilność ze wszystkimi routerami
  • Wystarczy podłączyć, nacisnąć przyciski i gotowe
  • 3 lata gwarancji

Obietnica powodzenia devolo: Wi-Fi w 5 minut

Wystarczy podłączyć, nacisnąć przycisk i już można korzystać! Oto obietnica powodzenia marki devolo: mocniejszy sygnał sieci Wi-Fi bez skomplikowanego konfigurowania.

Podłącz. Gotowe. Wi-Fi.

Najlepszy zasięg dla smartfonów, tabletów i notebooków w Twoim ulubionym miejscu - w miejscu do pracy zdalnej, salonie czy kuchni. Kompaktowy repeater pasuje do każdego gniazdka i nie rzuca się w oczy. Całkowicie bez nakładów technicznych i w całym domu.

 

Zwycięzca cenowy wśród repeaterów devolo współpracuje z każdym routerem Wi-Fi i zapewnia znaczne wzmocnienie sygnału sieci Wi-Fi – wystarczy podłączyć, nacisnąć przycisk i gotowe.

Dodatkowe możliwości sieci Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 6

Urządzenie devolo WiFi 6 Repeater 3000 naprawdę rozkręci Twoją sieć Wi-Fi. Standard Wi-Fi 6 umieszcza smartfony, komputery, tablety i konsole do gier na szybkim pasie autostrady danych. Dzięki temu codzienne cyfrowe życie, od wideokonferencji po transmisje strumieniowe online, staje się po prostu przyjemniejsze.

WiFi 6 Sticker

WiFi 6

Nowe standardy zapewniają szybsze działanie sieci Wi-Fi, większą stabilność i wyższe prędkości transmisji danych w sieciach o dużej częstotliwości – idealne rozwiązanie dla równoległego użytkowania przez wiele urządzeń.

Mesh Sticker

Mesh WiFi

Repeater doskonale nadaje się na podwaliny silnej domowej sieci Wi-Fi, na których można budować inne produkty devolo. W ten sposób po kawałku powstaje inteligentna sieć typu mesh marki devolo wraz z jej funkcjami.

Smartphone Sticker

Home Network App

Precyzyjne konfigurowanie kontroli rodzicielskiej, sterowania czasowego lub sieci Wi-Fi dla gości. Urządzenie devolo WiFi 6 Repeater 3000 można bardzo szybko dopasować do własnych potrzeb. Aplikacja (dla systemów iOS i Android) i interfejs internetowy zapewniają ciągłą kontrolę nad wszystkimi funkcjami.

Ethernet Port Sticker

Zintegrowane przyłącze sieciowe

Gigabitowe złącze przewodowe dla urządzeń stacjonarnych, takich jak odbiorniki, telewizory Smart TV lub konsole do gier.

Security Sticker

Maksymalne bezpieczeństwo

Produkty devolo wyposażone są w najnowsze standardy szyfrowania WPA2/WPA3, zapewniając tym samym ochronę Twoich danych.

Multiroom WiFi Sticker

Zastosowanie jako punkt dostępu Wi-Fi

Sprytne rozwiązanie: masz już w pomieszczeniu dostęp do sieci, ale nie masz Wi-Fi? Alternatywnie, devolo WiFi 6 Repeater 3000 może być również używany jako punkt dostępu.

Więcej frajdy dzięki nowoczesnej technologii

Dzięki urządzeniu WiFi 6 Repeater 3000, marka devolo zapewnia silną i stabilną sieć Wi-Fi w całym domu. Firma devolo projektuje dla milionów klientów na całym świecie produkty wyznaczające standardy.

 

Repeater oferuje konfigurację antenową 2x2 MIMO. W połączeniu ze standardem Wi-Fi 6 oznacza to wydajność sieci Wi-Fi sięgającą 3000 Mb/s (2400 Mb/s, 5 GHz oraz 574 Mb/s, 2,4 GHz).

Zakres dostawy


1x devolo WiFi 6 Repeater 3000

1x Instrukcja instalacji