Szczegóły produktu

devolo WLAN Repeater+ ac jest skutecznym, natychmiastowym środkiem zaradczym w przypadku słabego lub wolnego sygnału WLAN. Ograniczony dotąd sygnał routera w mgnieniu oka pojawia w Twoim ulubionym zakątku domu!

 

Surfuj w domu w wielu pomieszczeniach z prędkością do 1200 Mbit/s w sieci Mesh WLAN. Dzięki dwóm portom LAN i zintegrowanemu gniazdku, devolo WLAN Repeater+ ac oferuje elastyczne opcje podłączenia.

 

Nie musisz się już martwić o dziury w sieci bezprzewodowej - rozwiązanie Plug & Play od pioniera w rozwiązaniach sieciowych dostarcza sieć WLAN dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.

 

kup tutaj

Surfowanie po Internecie z dowolnego pomieszczenia dzięki Mesh-WLAN

Strumieniowanie i surfowanie po Internecie gdziekolwiek zapragniesz – super szybko i bez spadków jakości połączenia.

devolo WLAN Repeater+ ac tworzy wraz z routerem spójną sieć WLAN – z tym samym hasłem i wspólnymi ustawieniami WLAN. Dzięki zastosowaniu technologii Plug & Play możesz od razu rozpocząć pracę i surfować po Internecie z dowolnego pomieszczenia, korzystając ze stabilnego połączenia o prędkości do 1200 Mbit/s.

Produkty devolo posiadają najnowsze standardy szyfrowania (WPA2/WPA3), zapewniając ochronę danych (standard bankowy).

 

Najlepsza sieć WLAN w urządzeniach

devolo WLAN Repeater+ ac jest optymalnie dostosowany do urządzeń końcowych: Sygnał WLAN jest wysyłany wprost do smartfonów, laptopów i podobnych urządzeń (beamforming). Dostępne częstotliwości 2,4 i 5 GHz są wykorzystywane elastycznie (crossband repeating).

Ponadto, technologia Multi-User MIMO umożliwia korzystanie z sieci z wielu urządzeń w tym samym czasie z najlepszą możliwą przepustowością WLAN.

Skorzystaj z wszystkich zalet świata produktów devolo dla sieci WLAN!

Urządzenie devolo Wi-Fi Repeater+ ac jest kompatybilne z wszystkimi routerami Wi-Fi, punktami dostępu i urządzeniami obsługującymi sieć Wi-Fi.

Application

Surfuj beztrosko w swoim ulubionym miejscu

Utilisation

Intuicyjna obsługa dzięki aplikacji Home Network

Access Point

Także jako punkt dostępu

Dzięki optymalnemu ustawieniu anteny, devolo WLAN Repeater+ ac przesyła sygnał WLAN wprost do smartfonów, laptopów i tabletów – nawet jeśli z Internetu korzysta kilka urządzeń jednocześnie!

Aplikacja devolo Home Network prowadzi użytkownika przez instalację krok po kroku.
Wystarczy podłączyć repeater do gniazdka w pobliżu routera i uruchomić intuicyjną aplikację. Jest ona dostępna w sklepie App Store i Google Play.

Aby używać inteligentnego wzmacniacza zasięgu jako własnego punktu dostępu WLAN, wystarczy podłączyć go do routera za pomocą kabla LAN i wybrać tryb punktu dostępu w aplikacji Home Network.

Urządzenie devolo Wi-Fi Repeater+ ac jest kompatybilne z wszystkimi routerami Wi-Fi, punktami dostępu i urządzeniami obsługującymi sieć Wi-Fi.

Jak szybko możesz skonfigurować devolo WLAN Repeater+ ac

devolo WLAN Repeater+ ac instaluje się szybko. Po wpięciu do routera i naciśnięciu przycisku WPS błyskawiczne nawiązywane jest połączenie. Wszystkie dotychczasowe ustawienia routera zostają zastosowane w adapterze. Aby uzyskać informacje o indywidualnych ustawieniach lub wyświetlić informacje o prędkości i podłączonych urządzeniach, wystarczy użyć aplikacji Home Network.


Nasza rada : devolo WLAN Repeater+ ac idealnie nadaje się do rozbudowy sieci Powerline. Jednym przyciskiem połączysz wszystkie swoje urządzenia devolo w bezproblemową sieć mesh! 

Technologia Multi-User-MIMO

W większości przypadków z sieci WLAN korzysta wiele urządzeń końcowych, np. smartfon, tablet i laptop. Sieć WLAN musi regulować dystrybucję strumieni danych z punktu dostępowego WLAN (np. routera, urządzenia devolo) do urządzeń końcowych. Dzięki zastosowaniu technologii Multi-User-MIMO urządzenie devolo dostarcza jednocześnie do Twojego smartfona, tabletu i innych urządzeń strumienie danych – z optymalną prędkością i wydajną przepustowością.

Funkcja Beamforming i Crossband-Repeating

Anteny repeatera są optymalnie skierowane względem urządzeń końcowych. W ten sposób sygnał WLAN trafia prosto do celu.

Ponadto funkcja Crossband Repeating zapewnia optymalne wykorzystanie przepustowości i szybszą transmisję danych na częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz. Te dostępne częstotliwości są wykorzystywane elastycznie.

Jako wygodny Mesh-WLAN-Booster lub punkt dostępu

devolo WLAN Repeater+ ac sprawdzi się idealnie w podwójnej roli: Jako praktyczny wzmacniacz zasięgu z funkcją mesh-WLAN lub jako punkt dostępu, tworzący własną sieć WLAN.
Aby używać inteligentnego wzmacniacza zasięgu jako własnego punktu dostępu WLAN, wystarczy podłączyć go do routera za pomocą kabla LAN i wybrać tryb punktu dostępu w aplikacji Home Network.

Zalety w skrócie

 • Lepszy odbiór Wi-Fi ac w każdym pomieszczeniu z prędkością do 1200 Mbit/s.
 • Szybki transfer danych: funkcja Crossband Repeating optymalizuje wykorzystanie obu pasm częstotliwości (2,4 GHz + 5 GHz).
 • Funkcja Beamforming wysyła sygnał Wi-Fi do urządzeń końcowych w sieci w ściśle ukierunkowany sposób.
 • Sieć bez zaników w strukturze Mesh: repeater i router tworzą wspólną sieć.
 • Dzięki wbudowanemu gniazdu wtykowemu nie są tracone żadne przyłącza sieci energetycznej.
 • Dwa złącza LAN zapewniają niezawodnie połączenie wszystkich urządzeń stacjonarnych z Internetem.
 • Łatwe uruchamianie za pośrednictwem aplikacji.
 • Kompatybilność ze wszystkimi routerami.
 • 3 lata gwarancji.
WLAN Repeater+ ac doskonale nadaje się do następujących urządzeń końcowych:
 • Smartfon
 • Tablet
 • Laptop

Obsługiwane systemy operacyjne
 • od Windows 7
 • od Mac OS X 10.6
 • od Ubuntu-Linux 14.04

Zakres dostawy
 • 1x devolo Repeater WiFi+ ac (H/L/P: 152 x 76 x 40 mm)
 • 1x kabel Ethernet RJ45-RJ45
 • 1x instrukcja instalacji

Do pobrania