Szczegółowe informacje o produkcie

Magic 1 WiFi Mini zapewnia niezawodny i stabilny sygnał internetowy - dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Praktyczny: Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji adapter nie rzuca się w oczy - jego moc jest jednak cały czas z Tobą. Oglądaj swobodnie seriale i pracuj w domowym biurze bez stresu.

 

kup tutaj

Technologia jutra: G.hn

Prezentujemy najnowocześniejszą technologię z układami G.hn drugiej generacji. G.hn to nowy standard techniczny, który przynosi znaczny wzrost prędkości transmisji danych i przyczynia się do poprawy stabilności Internetu. Dlatego już teraz zasiądź wygodnie w fotelu i ciesz się na rozrywką przyszłości–dzięki adapterom Magic w Twoim domu.

Strumieniowanie HD

Już wkrótce pojawią się pierwsze serwisy streamingowe z filmami w rozdzielczości 8k.

Cloud Gaming

W sektorze gier trend przyjmuje kierunek odchodzenia od klasycznej konsoli w kierunku pełnego strumieniowania przez zewnętrzne serwery.

Idealnie wyposażony do nowoczesnej rozrywki

Jeśli jednak chcesz płynnie przesyłać film w ultrawysokiej rozdzielczości lub wymagającą grę, potrzebujesz odpowiednio szybkiego transferu danych. Dzięki Magic 1 WiFi mini i innym adapterom Magic jesteś gotowy na nowoczesną rozrywkę.

 

 • Zestaw startowy
 • Dowolne rozszerzenie

Instalacja

Jak długo czekasz na szybką sieć wifi w każdym pokoju w domu? Gdy tylko rozpakujesz zestaw startowy 1 WiFi mini, sprawa ta od razu nabiera realnych kształtów. Podłącz adaptery do wolnych gniazdek i jeden z nich połącz z routerem poprzez sieć LAN. Teraz to tylko kwestia kilku sekund: adaptery Magic same się łączą i są natychmiast gotowe do użycia.

 

 

Zintegruj Magic 1 WiFi mini z Twoją dotychczasową siecią

Tak samo zrób w przypadku Magic 1 WiFi mini i sieci Powerline. Wystarczy podłączyć dodatkowy adapter do dowolnego gniazdka, wcisnąć przycisk – gotowe. Już po chwili adapter Magic synchronizuje się z pozostałymi, już zainstalowanymi adapterami, tworząc dodatkowe rozszerzenie sieci.

Innowacyjne technologie

Poruszaj się swobodnie po swoim domu – irytujące zanikanie sygnału między sieciami to już przeszłość dzięki technologii mesh. Nazwa sieci i hasło są identyczne dla wszystkich nadajników/punktów dostępu WiFi, a Twoje urządzenie automatycznie połączy się z najsilniejszym źródłem sygnału.

 

Dodatkowo adaptery Magic 1 WiFi mini posiadają Fast Ethernet Port (10/100 Mbit/s), przez który doprowadzisz sieć LAN do urządzeń multimedialnych, takich jak Smart TV.

Zalety w skrócie

 • Szybka instalacja: Wepnij adapter – gotowe. Synchronizacja poszczególnych adapterów Magic przebiega automatycznie.
 • Zrób to sam! Możesz rozbudowywać sieć mesh o dodatkowe adaptery Magic od devolo.
 • Wygoda: Kontroluj swoje adaptery w prosty sposób za pomocą aplikacji devolo Home Network.
 • Mobilna kontrola dostępu do Internetu: łatwa konfiguracja kontroli rodzicielskiej i gościnnej sieci WLAN
Magic 1 WiFi mini doskonale nadaje się do następujących urządzeń końcowych:
 • Pamięć sieciowa
 • Scanner
 • Komputer
 • Konsola do gier
 • Smartfon
 • Tablet
 • Smart TV
 • Laptop

Obsługiwane systemy operacyjne:
 • od Android 5.0
 • od Windows 7
 • od Mac OS X 10.9
 • od iOS 9
 • od Ubuntu-Linux 14.04

Zakres dostawy

Pojedynczy adapter
 • 1x devolo MAGIC 1 WiFi mini Adapter
 • 1x instrukcja instalacji

Zestaw startowy
 • 1x devolo MAGIC 1 WiFi mini Adapter
 • 1x devolo MAGIC 1 LAN Adapter
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet (2m) 

Zestaw Network
 • 2x devolo MAGIC 1 WiFi mini Adapter
 • 1x devolo MAGIC 1 LAN Adapter
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet (2m) 

Support/ FAQ

Jakiego oprogramowania mogę używać do konfigurowania i zarządzania adapterami Magic?

Adapterami Magic można zarządzać zarówno za pomocą aplikacji devolo Home Network (na smartfon), jak i oprogramowania devolo Cockpit (na komputer).

Czy urządzenia Magic obsługują również starsze urządzenia dLAN?

Urządzenia dLAN nie są obsługiwane przez nową generację technologii, dlatego nie ma pomiędzy nimi kompatybilności.

Jak można instalować urządzenia Magic?

Urządzenia łączą się ze sobą automatycznie; nie trzeba niczego robić.

Czy moja domowa sieć, składająca się z urządzeń Magic, jest automatycznie zabezpieczona po zainstalowaniu jej po raz pierwszy?

Tak. Wszystkie adaptery Magic współpracują ze sobą bezpiecznie i w sposób szyfrowany.

Jak mogę zmienić hasło do mojej domowej sieci?

Umożliwia to aplikacja albo oprogramowanie Cockpit.

Czy dodatkowe adaptery Magic również instalują się automatycznie?

Nie. Nowe urządzenie należy dodać do jednego z wcześniej zainstalowanych urządzeń, naciskając przycisk. W tym celu wybierz najpierw adapter w istniejącej sieci, a następnie naciśnij przycisk szyfrowania nowego adaptera.

Z jakim sprzętem są kompatybilne urządzenia Magic?

Urządzenia Magic są kompatybilne ze wszystkimi routerami oraz produktami z certyfikatem forum HomeGrid. Urządzenia Magic z funkcją Wi-Fi współpracują ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi sieć Wi-Fi (smartfon, tablet itp.).

Mój adapter Powerline silnie się nagrzewa. Czy z tego względu powinno się go codziennie wyciągać z gniazdka po użyciu?

Zasadniczo urządzenia te mogą się odczuwalnie nagrzewać z powodu swojej mocy i kompaktowej konstrukcji. Nie jest to szkodliwe ani nie prowadzi do wyższego poboru prądu.

Czy adaptery Magic w różnych klasach prędkości (200, 500, 550, 650, 1000, 1200) są kompatybilne?

Tak, produkty devolo dLAN w różnych klasach prędkości są ze sobą w pełni kompatybilne.
Jedynym wyjątkiem są stare urządzenia o prędkościach 14 i 85 Mbit/s. Niestety, nie są one kompatybilne z dzisiejszymi produktami.
Z przyczyn technicznych urządzenia devolo serii Magic nie są kompatybilne z urządzeniami dLAN.
W sieci o mieszanej prędkości każdy adapter łączy się z każdym innym adapterem z najwyższą możliwą prędkością (niezależnie od innych adapterów w sieci). Na przykład w sieci składającej się z jednego adaptera 500 Mbit/s i dwóch adapterów 1200 Mbit/s, adapter 500 Mbit/s łączy się z adapterami 1200 Mbit/s z prędkością 500 Mbit/s. W tym samym czasie adaptery 1200 Mbit/s łączą się ze sobą z pełną prędkością 1200 Mbit/s.

Czy mogę używać produktów devolo również w listwach zasilających?

W niektórych przypadkach listwy zasilające, zwłaszcza te z wbudowanym przełącznikiem i zabezpieczeniem przepięciowym, mogą prowadzić do spadku wydajności. Aby uzyskać optymalne połączenie, zaleca się stosowanie urządzeń devolo ze zintegrowanym gniazdem i podłączenie listwy zasilającej do adaptera.

Czy mogę używać produktów devolo, mimo że mam w domu różne obwody zasilania?

Tak, produkty devolo działają również z wieloma obwodami (fazami) w domu. Modyfikacje sieci energetycznej, takie jak zamontowanie obwodu do sprzęgania faz, nie są konieczne.

Jakie są warunki korzystania z technologii Powerline? Gdzie leżą ograniczenia?

Nasze rozwiązania Powerline działają w całej sieci elektroenergetycznej domu lub mieszkania, niezależnie od tego, czy jest to stare czy nowe budownictwo. Jednakże musi to być oczywiście spójna sieć przewodów, ponadto należy zapewnić, aby długości przewodów nie przekraczały 300 metrów. Różne fazy nie stanowią tutaj problemu. Liczniki energii elektrycznej silnie tłumią sygnał, ale nie blokują go we wszystkich przypadkach.

Jakie urządzenia obsługujące sieć Wi-Fi można połączyć z adapterami devolo dLAN WiFi?

Zasadniczo do adapterów dLAN-WiFi można podłączyć wszystkie popularne urządzenia mobilne wyposażone w moduł Wi-Fi, tworząc w ten sposób szybkie bezprzewodowe połączenie z Internetem i siecią domową. Należą do nich smartfony, takie jak Samsung Galaxy lub Apple iPhone, tablety, takie jak Apple iPad i notebooki. Również odpowiednio wyposażona elektronika użytkowa może być błyskawicznie podłączona do sieci - na przykład telewizor Smart TV lub radio internetowe.

Czy można równocześnie korzystać z sieci Wi-Fi i wbudowanego portu LAN?

Tak, nie ma ograniczeń korzystania z Wi-Fi i portu LAN w tym samym czasie.

Czy jest możliwe korzystanie z bezprzewodowego internetu poprzez sieć Wi-Fi Powerline plus w ogrodzie?

Nowe adaptery dLAN® WiFi Outdoor, dzięki obudowie odpornej na wodę i upał (do 40°C) można instalować również w ogrodzie. Natomiast pozostałe adaptery dLAN® WiFi są przeznaczone wyłącznie do użytkowania w pomieszczeniach wewnętrznych. Jednak dzięki gniazdku w pobliżu okna zasięg sieci Wi-Fi można również rozszerzyć również na ogród, balkon lub taras.

W jakich systemach operacyjnych działają adaptery devolo?

Adaptery devolo pracują niezależnie od systemu operacyjnego i działają ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi przesyłającymi dane z wykorzystaniem protokołu internetowego. Ponadto opcjonalne dodatkowe oprogramowanie jest dostępne do wszystkich najczęściej spotykanych systemów operacyjnych.

Intuicyjnie. Łatwo. Bezpłatnie. Pobierz teraz!

Z najlepszą siecią na starcie! Fantastycznie indywidualnie i bajecznie prosto. Nowa aplikacja devolo Home Network umożliwia to, co do tej pory było zarezerwowane dla ekspertów - każdemu, w dowolnej chwili. Wystarczy pobrać i uruchomić. Jest ona dostępna dla urządzeń z systemem operacyjnym zarówno iOS, jak i Android. 
 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devolo.dlan2 https://itunes.apple.com/pl/app/home-network/id1377542036?mt=8

Do pobrania