Internet w całym domu dzięki Powerline Magic 2 WiFi next box

Szczegółowe informacje o produkcie

Magic 2 WiFi next przenosi Twój domowy Internet na nowy poziom. Połączenie internetowe jest bezstratnie przesyłane bezpośrednio do każdego pomieszczenia przez linię energetyczną z prędkością do 2400 Mbit/s dzięki doskonałej technologii Powerline. Dzięki temu każde gniazdko elektryczne staje się potencjalnym punktem dostępu zdolnym obsłużyć Multiroom-WiFi.

Nieważne, z ilu urządzeń Ty lub Twoi bliscy korzystają z sieci: dzięki technologii Multi-User-MIMO wiele urządzeń może jednocześnie korzystać z większej przepustowości danych. Magic 2 WiFi next wyposażony jest dodatkowo w dwa porty Gigabit LAN, co dodatkowo zwiększa jego możliwości łączności.

 

kup tutaj

Niezawodna sieć mesh jako rozwiązanie na przerywanie połączenia

Po aktywacji wszystkie adaptery Magic 2 WiFi tworzą wspólną sieć mesh, w której zawsze korzystasz z najsilniejszego sygnału WLAN bez przerywania połączenia. Nie ma przy tym znaczenia, ile osób w gospodarstwie domowym korzysta z Internetu w tym samym czasie, ponieważ dzięki technologii Multi-User-MIMO sygnał jest optymalnie rozprowadzany do wszystkich urządzeń końcowych. Dzięki temu nawet aplikacje pobierające największe ilości danych nie stanowią już problemu – wykorzystaj pełną moc swojej sieci domowej i ciesz się lepszą rozrywką w domu!

W kwestii bezpieczeństwa, w nowym Magic 2 WiFi next zastosowano najbezpieczniejsze szyfrowanie zgodne ze standardami bankowymi oraz zintegrowany standard gigabitowej sieci domowej G.hn.

Technologia Multi-User-MIMO

W większości przypadków w sieci WLAN korzystasz z kilku urządzeń, np. smartfonu, tabletu, Smart TV lub konsoli do gier. Sieć WLAN musi regulować dystrybucję strumieni danych z punktu dostępowego WLAN  (np. routera, urządzenia devolo) do urządzeń końcowych. Jeśli korzystasz z punktu dostępowego WLAN -z technologii Multi-User-MIMO,nie musisz się o to martwić. Dzięki zastosowaniu technologii Multi-User-MIMOurządzenie devolo dostarcza jednocześnie do Twojego smartfona, tabletu i innych urządzeń strumienie danych – z optymalną prędkością i wydajną przepustowością.

Co to oznacza dla Ciebie? Dzięki technologii Multi-User-MIMO niedogodności, takie jak długi czas oczekiwania w grach online, sporadyczne zaniki sygnału podczas transmisji strumieniowej HD, czy wolne prędkości pobierania należą już do przeszłości.

Access Point Steering

W wielu sieciach WLAN urządzenia końcowe samodzielnie określają, z którą siecią się łączą. Zwłaszcza starsze smartfony, tablety itp. trzymają się swojego punktu dostępu WLAN (punkt dostępu, np. router, urządzenie devolo) tak długo, aż sygnał zostanie przerwany – dopiero wtedy następuje przełączenie na punkt dostępu WLAN o lepszym odbiorze.

Funkcja Access Point Steering rozszerza punkt dostępu WLAN o inteligentną optymalizację wyboru sieci WLAN. Aktywnie wspiera ona urządzenia końcowe w łączeniu się z optymalnym punktem dostępu w sieci. Jeśli punkt dostępu WLAN wykryje inny punkt dostępu WLAN o silniejszym sygnale i lepszym odbiorze we własnej sieci, automatycznie przekieruje do niego urządzenie końcowe.

Nieograniczony Internet w każdym pomieszczeniu

Nasze adaptery powerline zapewniają przesyłanie sygnału internetowego najszybszą możliwą drogą - linią energetyczną. Sygnał internetowy biegnie nią bez przeszkód przez grube ściany i przez kilka pięter do każdego pomieszczenia. Dzięki temu każde gniazdko elektryczne staje się wydajnym punktem dostępu WLAN o przepustowości do 1200 Mbit/s.

Trois boitiers CPL Magic 2 WiFi next

Zestaw Multiroom

3 adaptery do zbudowania sieci Magic-Powerline: perfekcyjny internet w różnych pomieszczeniach i na różnych kondygnacjach o powierzchni do ok. 180 m². Oczywiście z możliwością rozszerzenia w każdej chwili o dalsze adaptery devolo Magic.

Deux boitiers CPL Magic 2 WiFi next

Zestaw startowy

2 adaptery do zbudowania sieci Magic-Powerline: perfekcyjny internet w różnych pomieszczeniach i na różnych kondygnacjach o powierzchni do ok. 90 m². Oczywiście z możliwością rozszerzenia w każdej chwili o dalsze adaptery devolo Magic.

Un boitier CPL Magic 2 WiFi next

Dodatkowy adapter

1 adapter umożliwiający nieskomplikowane rozszerzenie istniejącej sieci Magic-Powerline: Idealny jako akcelerator internetu w dowolnym pomieszczeniu. Możliwość zastosowania tylko w połączeniu z dalszym adapterem Magic. 

Magic 1 WiFi idealnie nadaje się do następujących zastosowań

Szybkie surfowanie z dowolnego miejsca w domu

Z prędkością do 2400 Mbit/s, jest wszędzie: szybka sieć WLAN firmy devolo. Oglądaj filmy na YouTube, słuchaj muzyki w strumieniowaniu, graj online – czy to na komputerze, smartfonie, czy tablecie. devolo Magic 2 WiFi pozwala na korzystanie z Internetu gdziekolwiek jesteś.

 

Domowe biuro z naszymi adapterami Magic

Efektywne biura domowe muszą oferować wiele – bo tu liczy się niezawodność bez kompromisów. Jeśli chcesz uniknąć takich kłopotów, jak słaba jakość połączenia, wolne pobieranie plików lub przerwy podczas telekonferencji, wybierze devolo Magic 2 WiFi next oferujący szybki Internet bezpośrednio z gniazdka.

Przenieś swoje cyfrowe miejsce pracy na wyższy poziom dzięki Magic.

Strumieniowanie UHD z najwyższą prędkością transferu

Usiądź wygodnie! Dzięki devolo Magic 2 WiFi możesz przesyłać strumieniowo największe filmy – w ultra ostrej rozdzielczości 8K. I to nie tylko za pośrednictwem Smart TV z kanapy. Mesh WLAN pozwala na korzystanie z Internetu wszędzie, nawet na tablecie w ogrodzie …

Zalety w skrócie

 • Mesh Upgrade: Teraz z funkcją Access Point Steering – Surfuj płynniej i między pomieszczeniami bez przerywania połączenia. Twoje urządzenie końcowe jest automatycznie podłączane do najsilniejszego sygnału WLAN.
 • Powerline: Internet jest bezstratnie przesyłany do każdego pomieszczenia poprzez linię energetyczną.
 • Dwa porty gigabitowe: Podłącz dwa dodatkowe urządzenia stacjonarne do Internetu.
 • Lepszy odbiór dla całej rodziny dzięki nowej technologii Multi-User-MIMO: Dzięki technologii Multi-User-MIMO kilka urządzeń końcowych otrzymuje maksymalną przepustowość sieci WLAN w tym samym czasie – gigabitowy Internet dociera więc do wszystkich użytkowników w tym samym czasie.
 • Przyszłościowe rozwiązanie dzięki technologii G.hn: Dzięki G.hn możesz polegać na najnowszej technologii – maksymalna prędkość, większa stabilność i większy zasięg.
Magic 2 WiFi next doskonale nadaje się do następujących urządzeń końcowych:
 • Pamięć sieciowa
 • Scanner
 • Komputer
 • Konsola do gier
 • Smartfon
 • Tablet
 • Smart TV
 • Laptop

Obsługiwane systemy operacyjne:
 • od Windows 7
 • od Mac OS X 10.9
 • od Ubuntu-Linux 14.04

Zakres dostawy

Pojedynczy adapter
 • 1x devolo MAGIC 2 WiFi next adapter
 • 1x instrukcja instalacji

Zestaw startowy
 • 1x devolo MAGIC 2 LAN adapter
 • 1x devolo MAGIC 2 WiFi next adapter
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet (2m)

Zestaw multiroom
 • 1x devolo MAGIC 2 LAN adapter
 • 2x devolo MAGIC 2 WiFi next adapter
 • 1x instrukcja instalacji
 • 1x kabel Ethernet (2m)

Do pobrania