devolo WiFi 5 Repeater 1200 – Twój prosty sposób na lepsze Wi-Fi

Po prostu więcej Wi-Fi w domu: devolo Wi-Fi 5 Repeater 1200 jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce w mgnieniu oka rozszerzyć swoją sieć Wi-Fi. Doskonały sposób na surfowanie przez smartfon, tablet i notebook, oraz na obsługę transmisji strumieniowej (np. Netflix).

 

Dzięki standardowi Wi-Fi 5 łączysz się z prędkością do 1200 Mbit/s, a czterostopniowy wskaźnik siły sygnału wskazuje zasięg Wi-Fi bezpośrednio na urządzeniu. Dostępne jest również przyłącze sieciowe dla wszystkich urządzeń przewodowych, takich jak telewizory Smart TV, odbiorniki multimedialne czy konsole do gier. Repeater devolo można skonfigurować w prosty sposób za naciśnięciem przycisku WPS; alternatywnie dostępna jest aplikacja devolo Home Network lub interfejs sieciowy.

Dla każdego, kto chce w szybki i prosty sposób wzmocnić swoją sieć Wi-Fi

Dzięki urządzeniu Wi-Fi 5 Repeater 1200, devolo oferuje świetnie wyposażony model podstawowy, który umożliwia proste i stabilne dostarczanie sieci Wi-Fi do ulubionego miejsca w domu. Funkcja WPS umożliwia konfigurację za naciśnięciem przycisku. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze Wi-Fi i na repeaterze i już urządzenie devolo Wi-Fi 5 Repeater 1200 jest skonfigurowane.

 

Produkty devolo wyposażone są w najnowsze standardy szyfrowania WPA2/WPA3, zapewniając tym samym ochronę Twoich danych. 

 

Inteligentna sieć Wi-Fi:
 

Strumienie danych automatycznie uzyskują priorytet. Koniec z zacięciami podczas wideokonferencji, ponieważ inne urządzenie ładuje aktualizację.

 

Pomimo kompaktowych rozmiarów, Wi-Fi 5 Repeater 1200 oferuje konfigurację anten 2x2 MIMO. W połączeniu z Wi-Fi 5 osiąga się wydajność sieci Wi-Fi do 1200 Mbit/s (866 Mbit/s, 5 GHz i 300 Mbit/s, 2,4 GHz).

Silna sieć Wi-Fi może być tak mała

Podstawowy model repeatera devolo współpracuje z dowolnym routerem Wi-Fi i zapewnia znaczne wzmocnienie Wi-Fi - w bardzo prosty sposób.

Multi-User-MIMO

Dzięki zastosowaniu technologii Multi-User-MIMO, Twoje urządzenie devolo jednocześnie zasila Twój smartfon, tablet i co. strumieniami danych - z optymalną prędkością i wydajną przepustowością danych.

Crossband Repeating

Funkcja Crossband Repeating zapewnia optymalne wykorzystanie pasma i szybszą transmisję danych na częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz. Te dostępne częstotliwości są wykorzystywane elastycznie.

Niewielka, nierzucająca się w oczy konstrukcja

Kompaktowy repeater w subtelnej bieli jest po prostu podłączany do gniazdka i jest prawie niewidoczny. Skomplikowane instalacje techniczne to już przeszłość.

Konfiguracja za pomocą aplikacji i interfejsu sieciowego

devolo WiFi 5 Repeater 1200 można skonfigurować indywidualnie i dostosować do własnych potrzeb. Skorzystaj w tym celu z naszej aplikacji (iOS, Android) lub interfejsu sieciowego.

Zastosowanie jako punkt dostępu Wi-Fi

Masz już dostęp do sieci w pokoju, ale nie masz Wi-Fi? Alternatywnie devolo WiFi 5 Repeater 1200 może być również używany jako punkt dostępu.

Zalety w skrócie

  • Większy zasięg dla Twojej sieci Wi-Fi w prosty sposób
  • Kompatybilność ze wszystkimi routerami
  • Nadaje się do wszystkich urządzeń i aplikacji
  • Prędkość transmisji do 1200 Mbit/s
  • Niewielka, nierzucająca się w oczy konstrukcja
  • Po prostu podłącz, połącz i gotowe
  • 4-stopniowy wskaźnik siły sygnału Wi-Fi
  • Konfiguracja za pomocą aplikacji i interfejsu sieciowego
Zakres dostawy
  • 1x devolo WiFi 5 Repeater 1200
  • 1x instrukcja instalacji

Do pobrania

Firmware WiFi 5 Repeater 1200