Wydajny repeater z technologią WiFi 6 i siecią Wi-Fi typu mesh

  • Większy zasięg dla Twojej sieci Wi-Fi w prosty sposób
  • Większa wydajność dzięki standardowi Wi-Fi 6
  • Prędkość transmisji do 5400 Mb/s
  • Wiele anten umożliwia wiele równoległych połączeń
  • Nadaje się do wszystkich urządzeń i aplikacji
  • Kompatybilność ze wszystkimi routerami
  • Obudowa typu desktop, którą można postawić wszędzie
  • Wystarczy podłączyć, nacisnąć przyciski i gotowe
  • 3 lata gwarancji
devolo WiFi 6 Repeater 5400

Obietnica powodzenia devolo: Wi-Fi w 5 minut

Wystarczy podłączyć, nacisnąć przycisk i już można korzystać! Oto obietnica powodzenia marki devolo: mocniejszy sygnał sieci Wi-Fi bez skomplikowanego konfigurowania.

Maksymalnie prosto. Z maksymalnym wzmocnieniem.

Prawdziwie mocarny repeater dla każdego, kto chce w szybki i prosty sposób wzmocnić swoją sieć Wi-Fi i postawić na standard Wi-Fi 6 z pełnią możliwości.

Sieć Wi-Fi nigdy nie była prostsza

Eleganckie, wyjątkowo szybkie urządzenie Wi-Fi 6 Turbo można umieścić w dowolnym miejscu, zapewni ono najlepszy odbiór sygnału ze smartfonów, tabletów i notebooków w ulubionym miejscu – w biurze, salonie lub kuchni. Ponadto topowy model repeatera devolo jest natychmiast gotowy do użycia dzięki funkcji WPS i współpracuje z każdym routerem Wi-Fi.

devolo WiFi 6 Repeater 5400

Większe możliwości sieci Wi-Fi dzięki WiFi-6

Urządzenie devolo WiFi 6 Repeater 5400 w mgnieniu oka doprowadzi domową sieć Wi-Fi do każdego zakątka – i to z gwarancją dużej prędkości. Niezależnie od tego, czy przeglądasz Internet za pomocą tabletu, czy oglądasz strumień w rozdzielczości 4K na ekranie telewizora: szybkość transmisji danych do 5400 Mb/s i duży zasięg dzięki nowoczesnemu standardowi WiFi 6 zapewniają każdemu urządzeniu końcowemu błyskawiczne połączenie z Internetem.

WiFi 6 Sticker

Wi-Fi 6

Nowe standardy zapewniają szybsze działanie sieci Wi-Fi, większą stabilność i wyższe prędkości transmisji danych w sieciach o dużej częstotliwości – idealne rozwiązanie dla równoległego użytkowania przez wiele urządzeń.

Mesh Sticker

Mesh Wi-Fi

Repeater doskonale nadaje się na podwaliny silnej domowej sieci Wi-Fi, na których można budować inne produkty devolo. W ten sposób po kawałku powstaje inteligentna sieć typu mesh marki devolo wraz z jej funkcjami.

Smartphone Sticker

Home Network App

Precyzyjne konfigurowanie kontroli rodzicielskiej, sterowania czasowego lub sieci Wi-Fi dla gości. Urządzenie devolo WiFi 6 Repeater 5400 można bardzo szybko dopasować do własnych potrzeb. Aplikacja (dla systemów iOS i Android) i interfejs internetowy zapewniają ciągłą kontrolę nad wszystkimi funkcjami.

Ethernet Port Sticker

Dwa porty Gigabit LAN

Zintegrowane porty sieciowe dla urządzeń stacjonarnych, takich jak odbiorniki, telewizory Smart TV lub konsole do gier.

Security Sticker

Maksymalne bezpieczeństwo

Produkty devolo wyposażone są w najnowsze standardy szyfrowania WPA2/WPA3, zapewniając tym samym ochronę Twoich danych.

Multiroom WiFi Sticker

Zastosowanie jako punkt dostępu Wi-Fi

Masz już gniazdo sieci w pokoju, ale nie masz Wi-Fi? Alternatywnie, urządzenie devolo WiFi 6 Repeater 5400 może być również używane jako punkt dostępu.

Mocne wyposażenie zapewniające najlepsze połączenia

WiFi 6 Repeater 5400 marki devolo spełnia każde życzenie dzięki dużej wydajności transmisji oraz zapewnia stabilną sieć Wi-Fi w całym domu. Firma devolo projektuje dla milionów klientów na całym świecie produkty wyznaczające standardy.

 

WiFi 6 Repeater 5400 w eleganckiej obudowie typu desktop oferuje konfigurację anten 4x4/2x2. W połączeniu z technologią Wi-Fi 6 osiągana jest prędkość sieci Wi-Fi nawet do 5400 Mb/s w sześciu strumieniach transmisji (4800 M/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz).

Zakres dostawy


1x devolo WiFi 6 Repeater 5400

1x Power Supply

1x Instrukcja instalacji